C-TECH Lexis + ZDARMA 7500 KNIH + OCHRANNÁ FÓLIE NA DISPLEJ + BALÍČKY KNIH V HODNOTĚ PŘES 600 Kč + GARANCE 0 VADNÝCH BODŮ NA DISPLEJI!

Kód: EBKCT1221
Doprodej
Značka: C-Tech
3 190 Kč / ks
Vyprodáno

6" Carta 1024x758 s nasvícením
8GB; WiFi; Android
10 formátů, ePub, PDF, DOC
menu_cz CZ menu,  195g

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYPRODÁNO - NAHRAZENO MODELEM C-TECH LEXIS II (popř. čtečkou Onyx Boox Poke 2)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ebook čtečky
Záruka: 2 roky
Úhlopříčka displeje: 6"
Podsvícení displeje: Pasivní s nasvícením
Jemnost displeje: 212ppi
Dotykový displej: Dotykový
Panel E-Ink: Carta
Jazyk menu: České menu
Tlačítka pro stránkování: Ano
Podpora paměťových karet: Ano, microSD
Audio: MP3 + předčítání
Wi-Fi: Ano

Doinstalované české předčítání textu

5
4x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 13.2.2019
Moje první čtečka, takže nemám s čím porovnávat. Zatím se se čtečkou seznamuji. Očekávala jsem delší výdrž baterie. Ale jinak velká spokojenost. Komunikace s prodejcem je výborná.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 13.2.2019
Dobrý den paní Jano, předpokládám, že nižší výdrž baterie je dána tím, že zařízení nevypínáte, ale že se jen uspí. Pokud budete čtečku vypínat, věřím, že se doba výdrže na nabití výrazně prodlouží. Při vypínání podržte tlačítko on/off na několik vteřin, vyjede na displeji nabídka a vyberete "vypnout". Při krátkém stlačení on/off se čtečka pouze uspí a na rozdíl neAndroidových čteček se rychle v tomto stavu vybíjí. Tj. na delší nepoužívání (např. přes noc) vypínat, na kratší přestávky (např. udělat si kafe) klidně uspávat.
4
VK Avatar autora | 31.1.2019
Vcelku jsem spokojená,pouze při čtení knih přes aplikaci ereading mi rozečtená kniha nezůstává otevřená jako rozečtená na displeji. Vždy musím proklikat přes aplikaci, ereading a konkrétně na titul. A pokud knihu čtu, nedá se listovat postraními tlačítky,pouze dotykem pravou rukou. Ale to se týká jen knih čtených přes tuto aplikaci. Jinak je čtení příjemné.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 7.2.2019
Dobrý den. Doinstalované aplikace nemají žádné propojení na prostředí čtečky. Takže na hlavní obrazovce čtečky se budou zobrazovat pouze e-knihy, které si budete číst přes aplikace ve čtečce nahrané od výroby. Tak jak popisujete. Některé aplikace neumí využít tlačítka čtečky, ale doporučuji ještě vyzkoušet přepnutí tlačítek z módu "editace hlasitosti zvukového výstupu" na mód "otáčení stránek" (či naopak), některé doinstalované aplikace se pak "chytnou" a tlačítka v nich fungují. (Čtečku Lexis s nainstalovanou aplikací, jež popisujete, nemám aktuálně k ruce, takže tip bez záruky, ale myslím, že by mohl zabrat :-)
5
Avatar autora | 29.10.2018
Nemá čtečku moc dlouho ale myslím že je problém s internetem, nemohu se přihlásit přes Gugl tak že se nedostanu na žádnou novou aplikaci, a docela mě mrzí že ve slovníku není čeština /TTS/.Jinak nemohu nic vytknou teto čtečce a vím o lidech co ji u mě viděli tak mě ji moc chválej.I přes tyto nedostaky dávám 5 hvězdiček.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 9.11.2018
Dobrý den, v popisu čtečky absenci, respektive nepodporu Google Play uvádíme. V případě potřeby doinstalování Android aplikací je nutno nainstalovat aplikaci přes .apk balíček nebo si dohrát do čtečky jiný app market. České předčítání není, opět to ale vysloveně uvádíme v popisu produktu.
3
H Avatar autora | 20.9.2018
Nemám porovnání s jinou čtečkou, ale jsem zklamana, co se rychlosti týče, trvá půl minuty než se otevře kniha a při obrácení listů také nepříjemne bliká. Dále webovy prohlížeč je skoro nepoužitelný, stránka jen bliká, takže třeba přihlásit se na ereading je nemožné.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 20.9.2018
Dobrý den, zhruba něco málo přes půl minuty trvá čtečku zapnout (z úplného vypnutí), možná myslíte to(?). Otevření e-knihy u zapnuté čtečky by mělo většinou trvat do pěti vteřin. Samozřejmě záleží, jakou e-knihu a v jakém formátu otevíráte. Ale půl minuty je extrém, kterému nevěřím. Zkuste nám případně na email zaslat vzorek, podíváme se na to. Blikání displeje při obrácení listů je normální, mají to všechny čtečky s E-ink displejem. Stejně tak (ne)použitelnost webového prohlížeče je všude stejná, je to spíše na nouzové použití. Lépe se samozřejmě používají stránky, které mají mobilní verzi s delšími texty (např. zpravodajské weby). Doporučuji si e-knihy vybrat a zakoupit přes počítač a poté je do čtečky přehrát přes kabel/paměťovou kartu.
5
GP Avatar autora | 25.6.2018
Mám čtečku krátce, používám týden.. je to moje první čtečka, srovnání nemám, ale zatím jsme nadšená.
5
PH Avatar autora | 16.11.2017
zdravím, moje spokojenost s čtečkou C-tech je absolutní. ostrost čtečky, je naprosto perfektní. Jinak s pomocí prodejce, jsem si doinstaloval možnost předčítání textu v češtině/TTS/ Slušná výdrž baterie. Snad jediné je na čtečce poněkud složitější ovládání, ale dá se to v pohodě zvládnout. Jinak moc děkuji, za pomoc a rady prodejce. P.H.