Kontakt

ico_mail  


Email

info@axos.cz

ico_phone  

Telefon
776 172 937
(9-14 hod. v pracovní dny)

V pátek 20. 6. 2024 pouze email.

Pokud se nám nedovoláte, napište prosím email, většinou odpovídáme velmi rychle.

 

ico_home  

Korespondenční adresa

Adresa níže slouží pro zaslání zboží k výměně, vrácení či reklamaci.

aXOs.cz - ebook čtečky
Frýdecká 1094
739 32 Vratimov

 

   

Bankovní spojení

Číslo účtu ČR (platba v CZK):  2900484943 / 2010 (Fio banka)Číslo účtu SR (platba v EUR): 2900484943 / 8330 (Fio banka).
Při objednání zboží s platbou předem, jsou údaje k platbě automaticky zasílány emailem v kopii objednávky. Platba za objednávku (v CZK měně) se zasílá na výše uvedený bankovní účet, jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky - pak je možné bezproblémové a rychlé spárování objednávky a platby.

 

statistika_heureka_axos_2024_5

tomas_foto
Dobrý den, jsem provozovatelem tohoto internetového obchodu a rád bych své podnikání trochu představil - pokud Vás to tedy zajímá :-) Proč zrovna e-shop specializovaný na čtečky elektronických knih? Už v dětství jsem byl vášnivým čtenářem a první návštěva knihovny byla jak návštěva ráje :-) Záliba ve čtení mi vydržela dlouho, ale časem přeci jen ochabla. Jednou z dalších mých zálib byla technika. Jednoho dne jsem se dočetl o zařízení s názvem Kindle 3 a zaujalo mne natolik, že jsem si jej z USA objednal. Byla to moje první čtečka a nadchla mě z několika důvodů a byla pro mne impulsem pro návrat k četbě knih, tentokrát v elektronickém formátu. Začal jsem se také více zajímat o ebook čtečky a jelikož ty stály a pořád stojí mimo většinový zájem časopisů a magazínů, vzal jsem to do svých rukou a začal tvořit blog o ebook čtečkách. Mám rád specializované obchody, kde prodávající produktům rozumí a dokáže poradit, odpovědět na zvídavé dotazy kupujících a navrhnout jim řešení, které uspokojí jejich požadavky. Takže moje záliba nakonec vyústila v tento e-shop, kde Vám doufám budu schopen poradit nejen při nákupu čtečky, ale i potom. Ve své mnohaleté praxi jsem si jen potvrdil, že mnohé (i velké a známé) e-shopy jsou jen posouvači krabic bez přidané hodnoty a bez znalostí poradit či vůbec bez ochoty zabývat se zákazníkem po nákupu a poskytnout mu poradenství a osobní přístup. Touto cestou jít nechci a rád Vám to potvrdím, pokud se rozhodnete nakoupit v mém e-shopu, který provozuji od roku 2013, tedy více jak deset let.

Tomáš B.