Kontakt

26. - 29. 9. 2022 - část našeho týmu má dovolenou. Co to znamená? Nedovoláte se - pište email. Máme zavřenou prodejnu a nejde objednat zboží s odběrem na prodejně. Vyřízení internetových objednávek může být zdrženo o jeden pracovní den. Výměny/vratka/reklamace budou řešeny po dovolené.

ico_mail  


Email

info@axos.cz

 

ico_phone  

Telefon
776 172 937
Dovoláte se v otevírací době prodejny

Telefon pouze pro naše zákazníky! 

 

ico_home  

Korespondenční adresa

Adresa níže slouží pro zaslání zboží k výměně, vrácení či reklamaci.

aXOs.cz - ebook čtečky
Jugoslávská 2957/40
700 30 Ostrava

NEzasílejte nám zboží přes Zásilkovnu - jejich kurýři jezdí do naší firmy mimo otevírací hodiny, zásilky uložené na výdejních místech nebudou převzaty. Přes českou poštu nebo PPL není problém.

Na této adrese se rovněž nachází kamenná prodejna s e-book čtečkami.
Pokud k nám chcete zavítat osobně a chcete nás snáze najít, určitě se na odkaz a informace tam uvedené, podívejte.

 

   

Bankovní spojení

Číslo účtu ČR (platba v CZK):  2900484943 / 2010 (Fio banka)Číslo účtu SR (platba v EUR): 2900484943 / 8330 (Fio banka).
Při objednání zboží s platbou předem, jsou údaje k platbě automaticky zasílány emailem v kopii objednávky. Platba za objednávku (v CZK měně) se zasílá na výše uvedený bankovní účet, jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky - pak je možné bezproblémové a rychlé spárování objednávky a platby.

 

statistika_heureka_axos_2021

tomas_foto
Dobrý den, jsem provozovatelem tohoto internetového obchodu a rád bych své podnikání trochu představil - pokud Vás to tedy zajímá :-) Proč zrovna e-shop specializovaný na čtečky elektronických knih? Už v dětství jsem byl vášnivým čtenářem a první návštěva knihovny byla jak návštěva ráje :-) Záliba ve čtení mi vydržela dlouho, ale časem přeci jen ochabla. Jednou z dalších mých zálib byla technika. Jednoho dne jsem se dočetl o zařízení s názvem Kindle 3 a zaujalo mne natolik, že jsem si jej z USA objednal. Byla to moje první čtečka a nadchla mě z několika důvodů a byla pro mne impulsem pro návrat k četbě knih, tentokrát v elektronickém formátu. Začal jsem se také více zajímat o ebook čtečky  a jelikož ty stály a pořád stojí mimo většinový zájem časopisů a magazínů, vzal jsem to do svých rukou a začal tvořit blog o ebook čtečkách. Mám rád specializované obchody, kde prodávající produktům rozumí a dokáže poradit, odpovědět na zvídavé dotazy kupujících a navrhnout jim řešení, které uspokojí jejich požadavky. Takže moje záliba nakonec vyústila v tento e-shop, kde Vám doufám budu schopen poradit nejen při nákupu čtečky, ale i potom. Ve své mnohaleté praxi jsem si jen potvrdil, že mnohé (i velké a známé) e-shopy jsou jen posouvači krabic bez přidané hodnoty a bez znalostí poradit či vůbec bez ochoty zabývat se zákazníkem po nákupu a poskytnout mu poradenství a osobní přístup. Touto cestou jít nechci a rád Vám to potvrdím, pokud se rozhodnete nakoupit v mém e-shopu.

Tomáš B.