Doprava a platba

Doručení kdekoliv po ČR a SR

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na jakoukoliv adresu v České a Slovenské republice - domů či do práce, nebo využít jedno z tisíců výdejních míst Zásilkovny nebo České pošty, kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout. K dispozici pro osobní odběry zboží objednaného přes internet je ostravská prodejna e-book čteček.

Ceny dopravy ČR

Způsob dopravy Cena dopravy Doba doručení od odeslání
Česká pošta - Balíkovna 79 Kč Zásilka bude k vyzvednutí na výdejním místě již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Česká pošta - Balík do ruky 115 Kč Doručení zásilky již následující pracovní den od podání zásilky. V případě nezastižení zákazníka na doručovací adrese je možné balík vyzvednout na poště či sjednat další pokus o doručení na doručovací adrese.
Česká pošta - Balík na poštu 95 Kč Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Zásilkovna 115 Kč Od odeslání za dva pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě sítě Zásilkovna.
PPL 115 Kč Rychlá kurýrní služba, doručení zboží již druhý pracovní den od odeslání. V případě doručení do firmy/zaměstnání je doručovací okno shodné s běžnou pracovní dobou.


 

Ceny dopravy Slovensko

Způsob dopravy Cena při platbě platební kartou on-line Cena při dobírce Doba doručení od odeslání
DHL Parcel
 
159 Kč Nezasíláme na dobírku Dodání za dva pracovních dnů od odeslání.
Výdejní místa Zásilkovna 149 Kč Nezasíláme na dobírku Od odeslání za tři pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě.

 

Při nákupu ze Slovenska na "nečeské" DIČ (plátce DPH v EU) lze zboží zaslat kurýrem na fakturační adresu firmy (ne na jinou adresu, ne výdejní místo).

Možnosti platby (ČR)

  • Dobírka - Platí se hotově doručovateli při převzetí balíku. Nedá se platit kartou při převzetí zásilky. Je účtováno +59 Kč doběrečné. Nelze vybrat u PPL a Zásilkovny.
  • Převodem na bankovní účet - Zboží odesíláme ihned po připsání platby na firemní účet u Fio. Při vybrání tohoto způsobu platby Vám budou zaslány na email údaje pro platbu v následujícím znění: bankovní účet: 2900484943 / 2010, variabilní symbol: číslo objednávky.
  • Platební kartou přes internet - Po provedení objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu s podporou bezpečnostních standardů 3D Secure, kde provede úhradu objednávky skrz zadání údajů ze své platební karty. Možné je platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.