Doprava a platba

Doručení kdekoliv po ČR a SR

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na jakoukoliv adresu v České a Slovenské republice - domů či do práce, nebo využít jednu z mnoha pošt jako výdejní místo, kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout. K dispozici pro osobní odběry zboží objednaného přes internet je ostravská prodejna e-book čteček.

Doručení již druhý den v ČR

Odeslání objednávek přijatých do 12:00 hod. ještě týž den!
Platí pro zboží skladem a dobírku nebo on-line platbu kartou. Expedujeme pondělí až pátek.

Objednávky zboží nad 4800 Kč s vybranou dopravou zdarma! Viz tabulka níže:

Ceny dopravy ČR

Způsob dopravy Objednávka zboží
v hodnotě
do 1299 Kč
(pouze pouzdra)
Objednávka zboží
v hodnotě
1300 - 4799 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
nad 4800 Kč Kč
Doba doručení od odeslání
PPL 99 Kč 99 Kč 99 Kč Rychlá kurýrní služba, doručení zboží již druhý pracovní den od odeslání. V případě doručení do firmy/zaměstnání je doručovací okno shodné s běžnou pracovní dobou.
Česká pošta - Balík do ruky

99 Kč

99 Kč

ZDARMA Doručení zásilky již následující pracovní den od podání zásilky. V případě nezastižení zákazníka na doručovací adrese je možné balík vyzvednout na poště či sjednat další pokus o doručení na doručovací adrese.
Česká pošta - Balík na poštu 85 Kč 85 Kč ZDARMA Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Česká pošta - Balíkovna 79 Kč
AKCE - 39 Kč
79 Kč
AKCE - 39 Kč
ZDARMA Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů. Služba je podobná "Balíku Na poštu", ale je levnější s menším výběrem poboček.
Vyzvednutí na pobočce Zásilkovna 79 Kč 79 Kč ZDARMA Od odeslání za tři pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě sítě Zásilkovna (přes 1100 zapojených výdejních míst).


Osobní odběr v sídle provozovatele není možný, pro osobní odběry je k dispozici prodejna v Ostravě.
 

Ceny dopravy Slovensko

Způsob dopravy Cena při platbě platební kartou on-line Cena při dobírce Doba doručení od odeslání
DHL Parcel
 
159 Kč Nezasíláme na dobírku Dodání za dva pracovních dnů od odeslání.
Výdejní místa Zásilkovna 129 Kč Nezasíláme na dobírku Od odeslání za tři pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě.

 

Při nákupu na "nečeské" DIČ (plátce DPH v EU) lze zboží zaslat kurýrem na fakturační adresu firmy (ne na jinou adresu, ne výdejní místo).

Možnosti platby (čr)

  • Dobírka - Platí se hotově doručovateli při převzetí balíku. Nedá se platit kartou při převzetí zásilky. Je účtováno +60 Kč doběrečné.
  • Převodem na bankovní účet - Zboží odesílám ihned po připsání platby na můj účet u Fio. Při vybrání tohoto způsobu platby Vám budou zaslány na email údaje pro platbu v následujícím znění: bankovní účet: 2900484943 / 2010, variabilní symbol: číslo objednávky.
  • Platební kartou přes internet - Po provedení objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu s podporou bezpečnostních standardů 3D Secure, kde provede úhradu objednávky skrz zadání údajů ze své platební karty. Možné je platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

 

Informační oznámení - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen od 1. 3. 2017 vystavit kupujícímu účtenku (při platbě hotovostí). Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.