Doprava a platba

Doručení kdekoliv po ČR

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na jakoukoliv adresu v České republice - domů či do práce, nebo využít jedno z tisíců výdejních míst Zásilkovny nebo České pošty, kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout. K dispozici pro osobní odběry zboží objednaného přes internet je ostravská prodejna e-book čteček.

Ceny dopravy ČR

Způsob dopravy Cena dopravy Doba doručení od odeslání
Česká pošta - Balíkovna 79 Kč Zásilka bude k vyzvednutí na výdejním místě již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Česká pošta - Balík do ruky 115 Kč Doručení zásilky již následující pracovní den od podání zásilky. V případě nezastižení zákazníka na doručovací adrese je možné balík vyzvednout na poště či sjednat další pokus o doručení na doručovací adrese.
Česká pošta - Balík na poštu 95 Kč Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Zásilkovna 99 Kč Od odeslání za dva pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě sítě Zásilkovna.

 

Možnosti platby (ČR)

  • Dobírka - Platí se hotově doručovateli při převzetí balíku. Nedá se platit kartou při převzetí zásilky. Je účtováno +59 Kč doběrečné. 
  • Převodem na bankovní účet - Zboží odesíláme ihned po připsání platby na firemní účet u Fio. Při vybrání tohoto způsobu platby Vám budou zaslány na email údaje pro platbu v následujícím znění: bankovní účet: 2900484943 / 2010, variabilní symbol: číslo objednávky.
  • Platební kartou přes internet - Po provedení objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu s podporou bezpečnostních standardů 3D Secure, kde provede úhradu objednávky skrz zadání údajů ze své platební karty. Možné je platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.