Doprava a platba

Doručení kdekoliv po ČR

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na jakoukoliv adresu v České republice - domů či do práce, nebo využít jedno z tisíců výdejních míst Balíkovny, kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout.

Ceny dopravy ČR

Dopravné ZDARMA pro objednávky nad 7000 Kč (pro zaslání na výdejní místa).

Způsob dopravy Cena dopravy Doba doručení od odeslání
Česká pošta - Balíkovna 69 Kč Zásilka bude k vyzvednutí na výdejním místě již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Česká pošta - Balík do ruky 115 Kč Doručení zásilky již následující pracovní den od podání zásilky. V případě nezastižení zákazníka na doručovací adrese je možné balík vyzvednout na poště či sjednat další pokus o doručení na doručovací adrese.

 

Možnosti platby (ČR)

  • Dobírka - Platí se HOTOVĚ doručovateli při převzetí balíku. Nedá se platit kartou při převzetí zásilky. Je účtován příplatek - doběrečné. 
  • Převodem na bankovní účet - Zboží odesíláme ihned po připsání platby na firemní účet u Fio. Při vybrání tohoto způsobu platby Vám budou zaslány na email údaje pro platbu v následujícím znění: bankovní účet: 2900484943 / 2010, variabilní symbol: číslo objednávky.
  • Platební kartou přes internet - Po provedení objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu s podporou bezpečnostních standardů 3D Secure, kde provede úhradu objednávky skrz zadání údajů ze své platební karty. Možné je platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.