Doprava a platba

vánoce 2019

  • PPL ČR - zásilky odeslané v pondělí 16. 12. 2019 budou doručeny do Vánoc (23. 12. standardní provoz, 24. - 29.12. bez provozu a zákaznického servisu)
  • Česká pošta - Balík Do Balíkovny / Balík Na poštu - zásilky odeslané v pátek 20. 12. budou k vyzvednutí do Vánoc
  • Česká pošta - Balík Do ruky - zásilky odeslané ve čtvrtek 19. 12. budou doručeny do Vánoc (doručování bude probíhat i o víkendu 21. a 22. 12.)
  • Česká pošta - Doporučená zásilka - dopravce negarantuje žádnou dobu dodání ani při běžném provozu
  • Zásilkovna - zásilky podané v pondělí 16. 12. budou k vyzvednutí do Vánoc.
  • Prodejna Ostrava - dle běžné provozní doby, v pátek 20. 12. otevřeno 10-15 hod., od 23. 12. 2019 - 1. 1. 2020 (včetně) prodejna uzavřena.
  • Slovensko (PPL/Zásilkovna) - informace nemáme, dejte si tedy časovou rezervu dle svého uvážení.


Informace výše jsou převzaty od dopravců a za jejich správnost či splnění neručíme.
Poslední expedice bude probíhat v pátek 20. 12., objednávky přijaté a zaplacené do 12. hodiny budou expedovány tentýž den.

Doručení kdekoliv po ČR a SR

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na jakoukoliv adresu v České a Slovenské republice - domů či do práce, nebo využít jednu z mnoha pošt jako výdejní místo, kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout. K dispozici pro osobní odběry zboží objednaného přes internet je ostravská prodejna e-book čteček.

Doručení již druhý den v ČR

Odeslání objednávek přijatých do 13:00 hod. (PPL a Česká pošta) ještě týž den!
Platí pro zboží skladem a dobírku nebo on-line platbu kartou. Expedujeme pondělí až čtvrtek.

Objednávky zboží nad 4800 Kč s vybranou dopravou zdarma! Viz tabulka níže:

Ceny dopravy ČR

Způsob dopravy Objednávka zboží
v hodnotě
do 1299 Kč
(pouze pouzdra)
Objednávka zboží
v hodnotě
1300 - 4799 Kč
Objednávka zboží
v hodnotě
nad 4800 Kč Kč
Doba doručení od odeslání
PPL 99 Kč 99 Kč 99 Kč Rychlá kurýrní služba, doručení zboží již druhý pracovní den od odeslání. V případě doručení do firmy/zaměstnání je doručovací okno shodné s běžnou pracovní dobou.
Česká pošta - Balík do ruky

99 Kč

99 Kč

ZDARMA Doručení zásilky již následující pracovní den od podání zásilky. V případě nezastižení zákazníka na doručovací adrese je možné balík vyzvednout na poště či sjednat další pokus o doručení na doručovací adrese.
Česká pošta - Balík na poštu 85 Kč 85 Kč ZDARMA Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů.
Česká pošta - Balík do Balíkovny 79 Kč 79 Kč ZDARMA Zásilka bude doručena na poštu dle výběru zákazníka, kde bude připravena k osobnímu vyzvednutí již druhý pracovní den od odeslání. Doba na vyzvednutí je pět pracovních dnů. Služba je podobná "Balíku Na poštu", ale je levnější s menším výběrem poboček.
Česká pošta - Doporučená zásilka 59 Kč --- --- Ekonomická přeprava, kterou můžete využít pro dopravu samostatného pouzdra. Je nutné, aby se zasílaný předmět vešel do bublinkové obálky. Doba dodání není garantována, ale pohybuje se běžně v rozmezí 2-4 pracovních dnů.
Vyzvednutí na pobočce Zásilkovna 79 Kč 79 Kč ZDARMA Od odeslání za tři pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě sítě Zásilkovna (přes 1100 zapojených výdejních míst).


Osobní odběr v sídle provozovatele není možný, pro osobní odběry je k dispozici prodejna v Ostravě.
 

Ceny dopravy Slovensko

Způsob dopravy Cena při platbě platební kartou on-line Cena při dobírce Doba doručení od odeslání
DHL Parcel
 
5,90 EUR Nezasíláme na dobírku Dodání za dva pracovních dnů od odeslání.
Výdejní místa Zásilkovna 4,90 EUR Nezasíláme na dobírku Od odeslání za tři pracovní dny k vyzvednutí na zákazníkem vybraném výdejním místě.

 

Možnosti platby

  • Dobírka - Platí se hotově doručovateli při převzetí balíku. Nedá se platit kartou při převzetí zásilky. Je účtováno +40 Kč doběrečné.
  • Převodem na bankovní účet - Zboží odesílám ihned po připsání platby na můj účet u Fio. Při vybrání tohoto způsobu platby Vám budou zaslány na email údaje pro platbu v následujícím znění: bankovní účet: 2900484943 / 2010, variabilní symbol: číslo objednávky.
  • Platební kartou přes internet - Po provedení objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu s podporou bezpečnostních standardů 3D Secure, kde provede úhradu objednávky skrz zadání údajů ze své platební karty. Možné je platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

 

Informační oznámení - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen od 1. 3. 2017 vystavit kupujícímu účtenku (při platbě hotovostí). Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.