Proč nakupovat u nás

Velký BONUS ZDARMA

Pro mnohé je nákup v mém e-shopu první krok do světa elektronického čtení. Vyberou si a koupí u mě kvalitní ebook čtečku, třeba i s šikovným pouzdrem, ale to je pouze prostředek pro četbu všech těch nádherných románů a jiných knižních děl. Abyste mohli používat čtečku v podstatě ihned po rozbalení, ke každé čtečce dostanete přístup k tisícům e-knih. Více o bonusu 7500 e-knih zdarma.

Další bonusy k nákupu ebook čtečky

Ke všem novým čtečkám s 6" displejem navíc zdarma ochranná fólie na displej, která ochrání displej vaší nové e-book čtečky proti poškrábání.

K vybraným čtečkám garance nula vadných bodů na displeji.

Ověřeno zákazníky

Spokojenost mých zákazníků s objednáním, dodáním zboží, s rychlostí dodání - to vše můžete prověřit na nezávislém serveru Heureka. Nákup na aXOs.cz doporučuje 92-100% ověřených zákazníků, 100% zákazníků přišlo zboží v pořádku. Díky tomu jsem získal prestižní ocenění Ověřeno zákazníky. Můžete si tedy být jisti, že Vám nemažu med kolem pusy a že spokojenost mých zákazníků je pro mě na prvním místě. Buďte i Vy mým dalším spokojeným zákazníkem ;-)

Odborník poradí, odborník pomůže

Chcete si koupit kvalitní čtečku elektronických knih, která splní to, co požadujete a která bude skvěle fungovat. U prodejce, který v případě problémů poradí a pomůže. To najdete pouze u specializovaného prodejce. Čtečkami žiji, sám je aktivně používám, vím o nich hodně, zkouším, řeším a radím mým zákazníkům. Myslíte, že v obrovském e-shopu, kde prodávají kde co, od čteček po kulmy a zahradní sekačky, že vám poradí stejně dobře jako u specializovaného prodejce? Že vám vůbec poradí? Že budou mít znalosti, možnosti, ochotu? Ze zkušenosti některých mých zákazníků a lidí, kteří se na mne obracejí, vím, že tomu tak mnohdy není. A není se čemu divit. Pro mnohé zákazníky je moje odbornost rozhodující benefit, který jim poskytuji. Jsem Vám připraven být nápomocen s výběrem vhodné čtečky, s prvními vašimi "krůčky" s novou čtečkou i v případě problémů se čtečkou zakoupenou v mém e-shopu.

Zcela nadstandardní jsou pak služby jako aktualizace firmware čtečky před odesláním a další, viz sekce služby. Rovněž garanci nula vadných bodů u čteček s nasvícením jen tak jinde nenaleznete.

Píšu specializovaný blog o e-knihách, čtečkách knih a elektronickém čtení obecně - EbookExpert.cz. Lehce si můžete doplnit znalosti nebo se jen přesvědčit, že vím, o čem mluvím, co prodávám a doporučuji.

Malý e-shop, velká péče

Máte otázky, chcete pomoci s výběrem, něco vám není jasné? Využijte uvedené kontakty

Skvělé ceny pro chytré zákazníky

Nejsem šoupač krabic, proto nemohu být úplně nejlevnější, ale kvalita není zadarmo. Ušetřená padesátikoruna se nemusí vyplatit, pokud nakoupíte u nesolidního prodejce. Mé ceny jsou velice konkurenceschopné a služby přitom na nejvyšší úrovni. Chytrý zákazník ví, že nadstandardní služby a přidaná hodnota nejsou zadarmo, ale také ví, že se mu ve výsledku mnohonásobně oplatí a vrátí. Provozuji e-shop pro chytré zákazníky. 

Dodání už druhý den

Vše z mé nabídky se snažím mít skladem. Díky tomu a spolupráci s Českou poštou a Zásilkovnou , můžete mít objednané zboží doma již druhý pracovní den. Jednoduše žádné čekání, žádná nejistota, kdy zboží přijde. Prodejní služby jsou pro mě stejně důležité, jako mít kvalitní zboží v nabídce.

Dodání po celé České republice i Slovensku

Nezáleží na tom, kde chcete zboží dodat. Ať už domů, do práce, nebo na poštu nebo spolupracující výdejní místo. Balíček s novou čtečkou či pouzdrem vám bude doručen až do rukou tam, kde si určíte. Na jakoukoliv adresu v ČR. Dodáváme i na Slovensko.

Dopravné zdarma pro objednávky nad 2 000 Kč na výdejní místa přepravců. Informace o možnostech a cenách dopravy získáte na stránce doprava a platba.

Přesvědčte se, že výše jsou popsána fakta a že nejde o prázdné slova.
Staňte se spokojeným uživatelem nové čtečky elektronických knih.
Objednejte si kvalitní ebook čtečku zde u specialisty.