Garance 0 vadných bodů

0vadnychbodulogoNasvícení (nesprávně označované jako podsvícení) displejů na bázi elektronického inkoustu (E-Ink) je poměrně mladá technologie a není ještě zvládnutá na sto procent. Na displeji se může při výrobě vyskytnout jeden či dokonce více vysocesvítivých bodů. Tyto body vznikají ve světlovodivé vrstvě, takové místa jsou sice drobná, ale jasnější než okolí (tedy pozadí displeje) a mohou být rušivá. Někteří výrobci však až čtyři takové body na displeji považují za normální a nepovažují jej za důvod k reklamaci, respektive vyřízení reklamace. 

Abych mé zákazníky ušetřil zklamání z nové čtečky, garantuji výměnu čteček s vadnými body za nový kus. (viz podmínky níže)

Pokud do 14 dnů od nákupu nové čtečky na aXOs.cz zákazník zjistí, že má displej s vysocesvítivým bodem či body, bude mu bezplatně zařízena výměna čtečky za nový kus. Včetně zajištění bezplatné přepravy směrem od zákazníka (respektive z výdejny Zásilkovna v bydliště zákazníka) k prodejci. Jediné co v takovém případě bude muset majitel nové čtečky provést je kontaktovat prodejce emailem, čtečku zabalit pro přepravu a zanést zásilku do nejbližší pobočky Zásilkovna.
Tato vada displeje vzniká při výrobě a nikoliv v čase (tj. nevzniká při používání, ale při výrobě), tudíž může být odhalena ihned po rozbalení čtečky a jejím prvním zapnutí.

Garance nula vadných bodů je tak další z konkurenčních výhod, které naleznete v mém e-shopu. Kupte si čtečku u specialisty, dostanete maximální péči a nebudete litovat!

Na jaké čtečky se garance vztahuje? Na vybrané čtečky, u kterých bude tato garance uvedená v popisu zboží!

Podmínky - garance nula vadných bodů v e-shopu aXOs.cz platí:

  • Na nové čtečky elektronických knih, u kterých je garance uvedena v popisu zboží
  • Platí na objednávky s datem faktury od 25. 8. 2014 do odvolání akce.
  • Displej s vadnými body musí být nahlášen emailem na info@axos.cz co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od převzetí balíčku zákazníkem. Pokud zákazník neobdrží odpověď od prodejce následující pracovní den, je povinen jej kontaktovat telefonicky - ochrana proti "zašantročení emailu", apod.
  • Bezplatná výměna čtečky s nevyhovujícím displejem platí pouze pro výměnu čtečky za nový kus stejného modelu čtečky, nikoliv na odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
  • Na výměnu zasíláme samozřejmě zcela nové nepoužité čtečky, vesměs je však před odesláním už kontrolujeme (tj. rozbalujeme, zapínáme, kontrolujeme displej).

Přejdi na nabídku ebook čteček.