Garance 0 vadných bodů

0vadnychbodulogoNasvícení (nesprávně označované jako podsvícení) displejů na bázi elektronického inkoustu (E-Ink) je poměrně mladá technologie a není ještě zvládnutá na sto procent. Na displeji se může při výrobě vyskytnout jeden či dokonce více vysocesvítivých bodů. Tyto body vznikají ve světlovodivé vrstvě, takové místa jsou sice drobná, ale jasnější než okolí (tedy pozadí displeje) a mohou být rušivá. Někteří výrobci však až čtyři takové body na displeji považují za normální a nepovažují jej za důvod k reklamaci, respektive vyřízení reklamace. Z mých zkušeností se toto může týkat až 10% ebook čteček. Docela vysoké šance na takovou narazit, že? Chcete hrát ruletu nebo dáte přednost čtečce bez vadných bodů?
Abych mé zákazníky ušetřil zklamání z nové čtečky, garantuji dodání vybraných typů čteček s nulovým počtem vadných bodů. (viz podmínky níže)

Pokud do 14 dnů od nákupu nové čtečky na aXOs.cz zákazník zjistí, že má displej s vysocesvítivým bodem či body, bude mu bezplatně zařízena výměna čtečky za nový kus. Včetně zajištění bezplatné přepravy směrem od zákazníka (respektive z výdejny Zásilkovna v bydliště zákazníka) k prodejci. Jediné co v takovém případě bude muset majitel nové čtečky provést je kontaktovat prodejce emailem, čtečku zabalit pro přepravu a zanést zásilku do nejbližší pobočky Zásilkovna.
Tato vada displeje vzniká při výrobě a nikoliv v čase (tj. nevzniká při používání, ale při výrobě), tudíž může být odhalena ihned po rozbalení čtečky a jejím prvním zapnutí.

Garance nula vadných bodů je tak další z konkurenčních výhod, které naleznete v mém e-shopu. Kupte si čtečku u specialisty, dostanete maximální péči a nebudete litovat!

Na jaké čtečky se garance vztahuje? Na vybrané čtečky, u kterých bude tato garance uvedená v popisu zboží!

Zde zcela upřímně přiznám, že na základě nabídky konkurence jsem začal inzerovat záruku nula vadných bodů i na displeje čteček bez podsvícení displeje. Bohužel konkurence měla tu drzost s touto pseudovýhodou začít. Garanci na tyto displeje vám dám také, ale jelikož se vadné body týkají displejů s integrovaným nasvícením, u čteček bez nasvícení nemohou vůbec vzniknout. To jen tak na vysvětlení všem a hlavně těm bystřejším :-) Omlouvám se, konkurenční tlak mě k tomu donutil...

Podmínky - garance nula vadných bodů v e-shopu aXOs.cz platí:

  • Na nové čtečky elektronických knih, u kterých je garance uvedena v popisu zboží (aktuálně Kindle Paperwhite 3, Pocketbook Touch HD 631, Pocketbook Basic Lux 2Pocketbook Aqua 2PocketBook Touch Lux 4, Pocketbook Inkpad 3, C-Tech Lexis, Pocketbook Basic 3, Kindle Touch 8, ...).
  • Platí na objednávky s datem faktury od 25. 8. 2014 do odvolání akce.
  • Displej s vadnými body musí být nahlášen emailem na info@axos.cz co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od převzetí balíčku zákazníkem. Pokud zákazník neobdrží odpověď od prodejce následující pracovní den, je povinen jej kontaktovat telefonicky - ochrana proti "zašantročení emailu", apod.
  • Bezplatná výměna čtečky s nevyhovujícím displejem platí pouze pro výměnu čtečky za nový kus stejného modelu čtečky, nikoliv na odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

Přejdi na nabídku ebook čteček.