Pouzdro KW STAND NUBUCK GREY HEART pro Amazon Kindle Paperwhite 4

Kód: KW5022203
Doprodej
Značka: KW
849 Kč –55 %
pouzdro obal kw duo nubuck grey hearth amazon kindle paperwhite4 2020 f1
849 Kč –55 % 379 Kč / ks
Skladem (1 ks)

S funkcí stojánku
Úchyt na ruku
Funkce AutoSleep (uspání)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný obal z odolné umělé kůže vysoké kvality s povrchovou úpravou nubuck - velice příjemné při držení a pohmatu. Věrná imitace kůže.

Se spoustou praktických vychytávek.

Uvnitř je v levé desce praktický průvlek na prsty, díky tomu bude stabilizace čtečky s pouzdrem v ruce maximální a budete bezpečně číst i např. i při drkotavých přesunech v MHD. Vedle průvleku je také stojánek umožňující postavení čtečky na výšku. Tato konstrukce je stabilní a dobře čtečku fixuje pro čtení na výšku.

Čtečka je v pouzdru bezpečně uchycena - celá se z boku vsune do "rámu" pouzdra, který kopíruje displej. Čtečka je v pouzdru zabezpečena jednak přesahem "rámu" pouzdra, který se zasune za záda čtečky a je navíc fixován suchým zipem. Čtečka je absolutně v bezpečí, pouzdro kryje i rámeček čtečky kolem displeje. Přitom je zachován přístup k ovládacím prvkům čtečky a konektorům.

Toto pouzdro je vybaveno skrytým magnetickým zámečkem - po sklopení desek k sobě u sebe drží a nedojde tedy k nechtěnému otevření, např. v průběhu transportu. 

Stejně tak desky pouzdra u sebe drží magnety, pokud levou desku odklopíte k pravé - nejen pro držení v jedné ruce ideální.

Tento obal má drobnou kapsičku, např. dle výrobce na platební kartu. Nedoporučujeme však kromě papíru (např. s kontaktem na majitele čtečky pro případ ztráty) do kapsičky cokoliv vkládat, raději preferujte ochranu displeje čtečky a další předměty noste tam, kam patří, např. peněženky :-) 
Na pravé straně z vnějšku lze využít flexibilní úchyt na propisku nebo stylus.

Pouzdro podporuje automatické uspání - tzn. při uzavření pouzdra se čtečka automaticky uspí. Při otevření je automaticky čtečka probuzena (pokud je v režimu spánku).

Pouzdro je určeno pro tyto čtečky:

  • Amazon Kindle Paperwhite 4


Pouzdro NENÍ určeno pro jakékoliv jiné čtečky než Kindle Paperwhite 4.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: