Pouzdro KW FLIP ČERNÝ pro Pocketbook Basic Lux 2 616 a Touch Lux 4 627, Lux 5 628 a Touch HD 3 632

Kód: W4728801
749 Kč / ks
Momentálně nedostupné

S funkcí stojánku
Úchyt na ruku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flipový ochranný kryt potažený robusní syntetickou kůží s jemnou strukturou.

S možností využít stojánek a praktický úchyt na ruku.

"Víko" pouzdra je vybaveno praktickým držákem pro prostrčení dlaně a ještě lepší jistotu a pohodlí při držení. Tento úchop stabilizuje čtečku při držení v jedné ruce.

Díky praktické konstrukci je možno čtečku postavit na výšku a číst tak bez držení.

Čtečka je bezpečně uchycena nacvaknutím do plastového korpusu. Proti nechtěnému otevření při transportu se desky pouzdra zajišťují širokou gumou.

Vnitřní provedení je ze semiše, pouzdro tak neklouže v prstech a je při zavření desek šetrné k displeji a plastům čtečky.

Pouzdro je určeno pro tyto čtečky:

  • Pocketbook Basic Lux 2 616
  • Pocketbook Basic Lux 4 618
  • Pocketbook Touch Lux 4 627
  • Pocketbook Touch Lux 5 628
  • Pocketbook Touch HD3 632
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 2.6.2020
Myslím že toto pouzdro poskytuje to co má, tedy důkladnou ochranu, Pevná skořepinová záda, jsou pěkně schována v umělé kůži, nebo podobném materiálu, ze kterého je i přední krycí panel. Měkké vnější pouzdro přesahuje po všech stranách čtečku, takže při případném pádu (je li zavřené), nenarazí tvrdou skořepinu, ale dopad kryjí měkké rohy a hrany takže by měla být menší, nebo spíše žádná škoda. Sice ubere na komfortu pro svou větší velikost, ale zase poskytne větší ochranu, čtečka je zkrátka v měkkém jako v bavlnce. Použití gumy pomocného držáku dle fotky, znemožní ovládání palcem (pokud nemáte ruce jako dřevorubec, ale čtečka se dá pohodlně a pevně držet jednou rukou i bez této vychytávky, popř prostě stránky přehazujete druhou rukou;-). Za mě dobrá volba pro lidi co čtou v terénu, např. při jízdě MHD apod, pro domácí použití stačí asi menší pouzdro, ale je to na každém. za mě stopro spokojenost