Pouzdro B-SAFE LOCK 623 FIALOVÉ pro Amazon Kindle Paperwhite 3

 

Magnetické zapínání
Ultra lehké
Ekonomická varianta

Dostupnost Do 4 dnů
449 Kč / ks    
Kód produktu 0623
Značka Ostatní
Kategorie Pouzdra pro Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3
 

Fialové pouzdro skořepinového typu pro čtečky Amazon Kindle model Paperwhite (1 / 2 / 3).

Pouzdro B-Safe Lock je díky použitým materiálům a konstrukci velmi lehké a kompaktní. Je tedy ideální pro ty, kteří nechtějí příliš zvětšovat váhu a rozměry své čtečky a přitom jí chtějí ochránit.

Čtečka Paperwhite se zacvakává do korpusu pouzdra, které je vyrobeno z vysoce odolného tvrzeného plastu. Vzhledem k tomuto uchycení čtečky je to pouzdro vhodné pro pernamentní nasazení, naopak se nedoporučuje čtečku vyndávat a zatěžovat tak mechanismus uchycení. Čtečka v pouzdru skvěle drží. Proti nechtěnému otevření pouzdra jsou desky obalu na straně vybaveny dostatečně silným magnetem, který pouzdro udrží v uzavřené poloze. Otevírání je však příjemně jednoduché, stejně tak uzavření - stačí pouzdro zaklapnout a o více se nemusíte starat.

Vnější strana je vyrobena z umělé EKO kůže s jemnou strukturou. Pouzdro se tak dobře drží a zároveň se bude dobře čistit. Vnitřek pouzdra je ze semiše, který je šetrný k tělu čtečky a k displeji. Při plném otevření pouzdra rovněž poskytne odpovídající jistotu držení, je také příjemný na dotyk.

Pouzdro podporuje funkci WakeUp/Sleep neboli AutoSleep. Tato šikovná funkce zaručí, že se nebudete muset starat o zapínání a vypínání vaší čtečky. Při zavření pouzdra se čtečka sama uspí a naopak při otevření se čtečka sama probudí.

Logo výrobce je decentně vyraženo na přední straně pouzdra, ve větším rozměru je také na levé vnitřní desce.

Hmotnost je pouhých 119g.

Pouzdro B-SAFE LOCK je kompatibilní s těmito ebook čtečkami:

  • Amazon Kindle Paperwhite (2012)
  • Amazon Kindle Paperwhite 2 (2013 a 2014)
  • Amazon Kindle Paperwhite 3 (2015)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.