Pouzdro B-Safe Lock 1266 TMAVĚ MODRÉ pro Amazon Kindle Paperwhite 4

Kód: AC_1266
449 Kč / ks
Vyprodáno

Magnetické zapínání
Ultra lehké
Automatické uspávání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavě modré pouzdro skořepinového typu pro čtečky Amazon Kindle Paperwhite 4.

Pouzdro B-Safe Lock je díky použitým materiálům a konstrukci velmi lehké a kompaktní. Je tedy ideální pro ty, kteří nechtějí příliš zvětšovat váhu a rozměry své čtečky a přitom jí chtějí ochránit.

Čtečka Paperwhite 4 se zacvakává do korpusu pouzdra, které je vyrobeno z vysoce odolného tvrzeného plastu. Vzhledem k tomuto uchycení čtečky je to pouzdro vhodné pro permanentní nasazení, naopak se nedoporučuje čtečku vyndávat a zatěžovat tak mechanismus uchycení. Čtečka v pouzdru skvěle drží. Proti nechtěnému otevření pouzdra jsou desky obalu na straně vybaveny dostatečně silným magnetem, který pouzdro udrží v uzavřené poloze. Otevírání je však příjemně jednoduché, stejně tak uzavření - stačí pouzdro zaklapnout a o více se nemusíte starat.

Vnější strana je vyrobena z umělé EKO kůže s jemnou strukturou. Pouzdro se tak dobře drží a zároveň se bude dobře čistit. Vnitřek pouzdra je ze semiše, který je šetrný k tělu čtečky a k displeji. Při plném otevření pouzdra rovněž poskytne odpovídající jistotu držení, je také příjemný na dotyk.

Pouzdro podporuje funkci WakeUp/Sleep neboli AutoSleep. Tato šikovná funkce zaručí, že se nebudete muset starat o zapínání a vypínání vaší čtečky. Při zavření pouzdra se čtečka sama uspí a naopak při otevření se čtečka sama probudí.

Logo výrobce je decentně vyraženo na přední straně pouzdra, a ve větším rozměru je také na levé vnitřní desce.

Hmotnost pouzdra je 130g.

Pouzdro B-SAFE LOCK je kompatibilní pouze se čtečkou Kindle Paperwhite 4 a NENÍ použitelné pro předešlé verze tohoto modelu (Kindle PW 1-3).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: