Onyx Boox Nova Air C + stylus + ZDARMA 7500 KNIH + BALÍČKY KNIH V HODNOTĚ PŘES 600 Kč

Kód: EBKBX1167
11 979 Kč / ks
Skladem (2 ks)

7,8" Kaleido Plus  1872x1404 s nasvícením
32GB; WiFi; audio, Android 11
20 formátů, ePub, PDF, DOC(X)
menu_cz CZ menu,  265g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato čtečka umožňuje využívat půjčování e-knih z knihoven a serveru Ereading/Palmknihy. (Po instalaci vhodné aplikace - můžeme realizovat za vás, viz související zboží)
Tato čtečka umožňuje zprovoznit české předčítání textu (TTS).

ONYX BOOX Nova Air C je zařízení s barevnou 7,8" obrazovkou E-Ink Kaleido Plus s nasvícením a dvojitým dotykovým ovládáním. Oproti předchozí generaci displejů byl vylepšen kontrast a živost barev.

Nova Air C je už podle názvu tenká a "vzdušná" - tenké kovové tělo a displej v jedné rovině s rámečkem krytý ochranným sklem Asahi.

Tento tablet/čtečka je založena na vysoce výkonném 8 jádrovém procesoru a 3 GB RAM, které poskytují vysokou pracovní rychlost ve všech režimech použití. Vestavěný modul Wi-Fi umožňuje používat různé síťové služby a podpora Bluetooth umožňuje připojit různá externí zařízení, např. sluchátka.

Díky své větší úhlopříčce je vhodnou volbou na psaní poznámek rukou.

nova_air_color_displej5

Co je E-Ink Kaleido Plus?

E-Ink on-cell Kaleido Plus je nejnovější generace barevných displejů vyrobených pomocí technologie "elektronického inkoustu". Ve srovnání s předchozí generací je kontrast těchto displejů v barevném režimu se zapnutým předním světlem o 40 % vyšší a zvýraznění barev je o 15 % vyšší. Kontrast v černobílém režimu se zvýšil o 30 %. Díky své schopnosti zobrazit 4096 barev jsou tyto displeje vhodné pro čtení literatury a elektronických knih s barevnými obrázky, grafy, apod.

Hustota pixelů je 300 ppi v černobílém režimu a 100 ppi v barevném režimu. 

Co je SNOW Field?

SNOW Field je provozní režim obrazovky, který umožňuje snížit počet artefaktů na obrazovce, když je částečně obnovena. Pokud je tato funkce zapnutá, není nutné úplné obnovení obrazovky. Displej se rychleji překresluje s minimálním projevem na kvalitu zobrazení. 

Systém osvětlení obrazovky

Technologie MOON Light umožňuje používat zařízení ve tmě nebo za zhoršených světelných podmínek, např. šera. Při použití této funkce je generována měkká luminiscence obrazovky pohodlná pro čtení v tmavých místnostech a bezpečná pro zrak. A díky použití technologie Flicker-Free je tento systém nasvícení dokonalý.

nova_air_color_displej6

Co je MOON Light?

Systém MOON Light využívá reflexní rozložení světla. Světlovodivá vrstva je umístěna nad displejem. Světlo prochází touto vrstvou a odráží se směrem k obrazovce, je pohlcováno tmavými prvky obrazu a poté toto odražené světlo vstupuje do očí. Tento druh osvětlení je pro čtení výrazně pohodlnější než podsvícené LCD displeje.

 
ONYX BOOX Nova Air C

Zvětšená úhlopříčka obrazovky

Obrazovka ONYX BOOX Nova Air C zvětšená  na 7,8 palce, zobrazuje tak o 68 % více informací než klasické 6" obrazovky. Zařízení je přitom dostatečně skladné pro pohodlné používání na cestách a cestování.

Duální dotykové ovládání

Zařízení má dvě senzorové vrstvy. Intuitivními pohyby dvou prstů můžete otáčet stránky elektronických knih a přibližovat dokumenty. Senzorová vrstva Wacom je navíc umístěna pod E-Ink panelem. Díky tomu si můžete dělat poznámky na okraje a náčrtky pomocí speciálního stylusu (dotykového pera), který je dodáván se čtečkou. Stylus rozpoznává 4096 stupňů tlaku a umožňuje kreslit s extrémní přesností.

nova_air_color_displej4

Dodatečná ochrana obrazovky

Ochranné sklo od známého japonského výrobce ASAHI je umístěno na horní části E-Ink displeje a chrání jej před poškrábáním. Nové sklo odstranilo potřebu dalších okrajů, takže obrazovka je v jedné rovině s tělem zařízení. Díky tomu je práce s tímto E-Ink tabletem pohodlnější a jeho vzhled modernější. Speciální povrchová úprava navíc snižuje pravděpodobnost odlesků na obrazovce.

Vysoce výkonná práce

8-jádrový procesor s taktem 2 GHz a 3 GB RAM operační paměti zajistí pohodlnou práci s těmi nejnáročnějšími dokumenty.
A 32 GB vnitřní paměti umožňuje uživateli uložit značnou knihovnu e-knih a dokumentů.

Bluetooth modul

Díky vestavěnému Bluetooth lze připojit externí klávesnici, sluchátka, apod.

OTG

Zařízení podporuje OTG, což umožňuje připojení dalších periferií, které nevyžadují instalaci dalších ovladačů.

nova_air_color_displej2

Podpora formátů

Software BOOX umožňuje uživateli otevírat soubory různých textových a grafických formátů. Při čtení můžete měnit styl a velikost písma, uspořádání stránek, vkládat záložky, přidávat vlastní písma a přibližovat dokumenty dle libosti.

Instalace aplikací

Nova Air C je založena na operačním systému Android 11 a umožňuje instalovat a používat aplikace třetích stran, které výrazně rozšiřují možnosti zařízení.

Dlouhotrvající práce

Nízká spotřeba E-Ink displeje a kapacita baterie 2000 mAh zajišťují dlouhotrvající autonomní práci bez nutnosti nabíjení.

nova_air_color_displej3

Podpora jazyků a slovníků

BOOX umožňuje uživateli číst dokumenty v různých světových jazycích. Mezi nimi jsou jazyky jako ruština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, arabština, švédština, čínština, japonština a mnoho dalších.

Displej E Ink on-cell Kaleido Plus, 7,8", 4096 barev, dotykový (indukční Wacom + kapacitní), rozlišení 1872x1404 ("černobílý" režim), hustota pixelů - 300 ppi (100 ppi v barevném režimu) s funkcí SNOW Field
Přední světlo Moon Light
Procesor 8 jádrový, 2 GHz
RAM 3 GB
Vnitřní paměť 32 GB
Zvuk Reproduktor, mikrofon
Drátové rozhraní USB Type-C
Podporované formáty souborů TXT, HTML, RTF, FB2, FB2.zip, DOC, DOCX, PRC, MOBI, CHM, EPUB, JPG, PNG, GIF, BMP, PDF, DjVu, MP3, WAV, CBR, CBZ
Wi-Fi Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ac
Bluetooth 5.0
Baterie Li-Pol, 2000 mAh
Operační systém Android 11
Velikost 194 × 136,5 × 6,3 mm
Barva Černá
Hmotnost 265 g
Kompletní set ONYX BOOX Nova Air C
Uživatelská příručka
Stylus
USB kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Ebook čtečky
Úhlopříčka displeje: 7,8"
Podsvícení displeje: Pasivní s nasvícením
Jemnost displeje: 300ppi
Dotykový displej: Dotykový + profi stylus
Panel E-Ink: Carta
Jazyk menu: České menu
Tlačítka pro stránkování: Ne
Podpora paměťových karet: Ne
Audio: MP3 + předčítání
Wi-Fi: Ano

Představení Onyx BooX Nova Air C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.