Pouzdro PocketBook MODRÉ PBPUC-640-BL pro PocketBook 640 AQUA, Touch (Lux, Lux 2, Lux 3) 626, 626(2); Basic 2 614; Basic Touch 624, 625

Značkové pouzdro pro PocketBook
Design Aqua
Otevírání jako kniha

Přidat hodnocení

Nedostupné
499 Kč bez DPH 412 Kč
ks

Pouzdro PocketBook MODRÉ PBPUC-640-BL pro PocketBook 640 AQUA, Touch (Lux, Lux 2, Lux 3) 626, 626(2); Basic 2 614; Basic Touch 624, 625

Značkové originální pouzdro PocketBook pro čtečku Aqua a další 6" čtečky od Pocketbooku.

Design tohoto pouzdra je trochu nezvyklý, námořnická modř a vlnky, obal nejen pro vodáky a mořeplavce. Provedení je klasické, tedy otevírání jako kniha. Zaujmou vlnky na přední a zadní straně, které upozorňují na spojitost s vodotěsnou čtečkou PocketBook Aqua. Tento obal však není určen do vody a můžete jej použít i pro jiné 6" čtečky od Pocketbooku. Vlnky jsou plastické, pouzdro je tedy vroubkované. Přesto se lehce udržuje čisté, protože koženka na povrchu je dobře omyvatelná. Zpracování je perfektní. Uvnitř pouzdra na levé straně je kapsa, do které můžete umístit nějakou plochou drobnost (papíry, vizitku, čistící hadřík atp.).

Čtečka se do pouzdra přichytí pomoci pacek v rozích, ty jsou částečně elastické. Čtečka se do pouzdra dobře nandavá, řešení uchycení je univerzální a přitom nerušící a bezpečné. Čtečka je v pouzdru dobře fixována. Při sklopení desek k sobě se pouzdro při běžném transportu samo neotevře, desky pouzdra jsou k sobě fixovány neviditelnými magnetky, což zamezuje náhodnému nechtěnému otevření.

Obal PocketBook PBPUC-640-BL je kompatibilní se čtečkami: 


Tento obal je pro všechny, které zaujme hravý námořnický vzhled pouzdra a přitom požadují maximální kvalitu zpracování za dobré peníze.

Parametry pouzdra PocketBook

Typ obalu: pouzdro, desky (otevírání jako kniha)
Uchycení čtečky: elastické packy v rozích
Zajištění pouzdra: skryté magnetky
Provedení zvenčí: koženka (polyuretan)
Provedení uvnitř:/  
Funkce: vnitřní kapsa