Služba - Návod na instalaci českého předčítání do čtečky C-Tech Lexis

Přístup k návodu
na instalaci TTS
v češtině

Přidat hodnocení

Skladem
99 Kč bez DPH 82 Kč
ks

Služba - Návod na instalaci českého předčítání do čtečky C-Tech Lexis

Tato placená služba je pro vlastníky čtečky C-Tech Lexis, kteří si čtečku NEkoupili zde na aXOs.cz.

Přístup k on-line návodu instalace českého předčítání do čtečky Lexis je pro zákazníky, kteří si čtečku zakoupí zde na aXOs.cz, ZDARMA! Stačí si o heslo k návodu požádat emailem. Ostatní si přístup k návodu mohou zajistit zakoupením této služby.

Pokud u nás právě kupujete čtečku Lexis nebo jste již zakoupili, můžete o přístup k návodu požádat emailem - bude Vám poskytnut zdarma po přijetí platby za objednávku.

Rekapitulace:

Návod je ve formě internetové stránky s fotkami obrazovky a instukcemi krok po kroku.

  • majitelé čtečky Lexis, kteří nákup čtečky realizovali zde na aXOs.cz obdrží heslo zdarma po vyžádání na emailu
  • majitelé čtečky Lexis, kteří si čtečku zakoupili kdekoliv jinde, obdrží heslo k zobrazení návodu po objednání a uhrazení této služby (neobjednávejte na dobírku!)

 

V OBJEDNÁVCE VYBERTE JAKO ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ "OSOBNÍ ODBĚR", tak nebude účtováno nic navíc. ZPŮSOBY PLATBY JSOU MOŽNÉ TYTO: platba bankovním převodem, platební kartou přes internet, on-line platby (tzn. nevybírejte "hotově/kartou na prodejně).

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.